Святий Миколай завітав до 145 дітлахів Калущини

Суспільство

Благодійний фонд «Українська Єдність» Людмила Прощук спільно з Калуська районна державна адміністрація організували свято подарувавши радість та посмішки дітям сиротам, дітям загиблих воїнів, ВПО та багатодітним сім’ям.


Пише Голос-Інфо з посиланням на фонд Українська Єдність


У День Святого Миколая кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому. Цей день дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших. В ці дні українці, як ніхто інший, вірять у диво і чекають його.

“Сьогоднішня наша увага – до діток з пільгових категорій. Завдяки благодійникам – БФ Українська Єдність (керівник Людмила Прощук) – разом створили для них чудове казкове дійство. Діти танцювали, співали, дивилися шоу жонглера. Людмила Прощук привітала діток з величним святом та побажала їм міцного здоров’я, добра, радості та наполегливо здобувати знання.
Щира вдячність БФ «Українська Єдність» за організацію святкового дійства
Єднаймося та допомагаймо тим, хто цього потребує. Нехай добро до кожного повертається сторицею, а Святий Миколай оберігає нашу Батьківщину!”,- Жанна Табанець


Переглядів: 433
banner