Те що ви побачили першим, покаже, чого вам не вистачає в житті для повного щастя, душевної рівноваги та гармонії

Територія успіху

Психологічний тест на характер допоможе дізнатися, чого вам бракує в житті для повного щастя, душевної рівноваги та гармонії.

Витративши всього одну хвилину часу, ви зможете розібратися в складних хитросплетіннях власної психології. При цьому підсумок тесту покаже, як потрібно діяти, щоб вийти із зачарованого кола, якщо ви в ньому опинилися.

Просто подивіться на картинку і скажіть, що першим ви побачили?

Два крокодили

Якщо першими в очі вам кинулися два крокодили — це характеризує вас як дуже сильну натуру, завжди готову до сутички не на життя, а на смерть, яку нічого, крім перемоги не влаштує. А труднощі вже кого-кого, а вас не лякають абсолютно точно. Ви взагалі переконані, що вони роблять з вас справжню людину з загартованим характером. При цьому ви навіть не помічаєте, як постійна напруга, в якій ви перебуваєте, виснажує і морально, і фізично. В такому випадку психологи дають три поради:

  • Ніколи не вплутуйтеся в довгі конфлікти, для вас вони чреваті неконтрольованою агресією;
  • Якщо ви не будете влаштовувати собі перепочинку, вас накриє смуток і депресія;
  • Обов’язково слід приділяти увагу духовному розвитку, можливо, якимось східним практикам, медитації.

Птах з розкритими крилами

Якщо першим ви побачили птаха з розкритими крилами — це характеризує вас як людину, яка вірить тільки в позитив і сприятливий результат будь-якої справи. Ви завжди й всім намагаєтеся догодити, часто на шкоду власним інтересам. Через що оточення повсюдно сприймає вас, як людину наївну. Багато людей елементарно паразитують на вашій доброті. У психологів є декілька порад для вас:

  • Необхідно навчитися говорити людям «ні», коли вам дійсно щось не по душі;
  • Потрібно постаратися придбати таку якість, як «товстошкірість», інакше вас ніколи не будуть сприймати серйозно, а, значить, і рахуватися з вашими інтересами;
  • Навчитеся приймати рішення, не бійтеся цього.

ДжерелоПереглядів: 262
banner