Тест на 1 хвилинку! Те, як ти стискаєш руки, розповість про тебе багато нового

Територія успіху

Психологічне відкриття.

Тіло може розповісти про людину іноді більше, ніж сама вона про себе словами. Кожен жест несе якийсь сенс, її виникнення обумовлено внутрішніми причинами. Якщо бути уважним, спостерігаючи за рухами тіла людини, можна розгадати його таємні думки і почуття.

Руки в цьому сенсі дуже красномовні. Якщо вони розслаблені і спрямовані вперед, це говорить про відкритість до людей.

Стислі кулаки або заховані долоні свідчать про твердий характер і незламну життєву позицію. Руки, сховані за спиною, в кишенях, між колінами демонструють те, що людина щось приховує.

Окрему увагу варто приділити рукостисканням. То з якою силою ти стискаєш руку, під яким кутом, в якому положенні тримаєш при цьому, може відкрити масу інформації про тебе. Наприклад, мляве рукостискання говорить про те, що людина незацікавлена у розмові або нерішуча.

Можна провести експеримент, стиснувши свої ж руки. Треба зчепити пальці обох рук, зробити жест, що нагадує молитовний. Зверху виявиться лівий або правий великий палець руки. Отже, який у тебе?

Зверху великий палець правої руки

Дві третини людей стискають руки подібним чином несвідомо. Їм так комфортно. Але це говорить і про їх особистості.

Ці люди логічні і розсудливі, перед ухваленням рішення вони зважують всі за і проти. Користуються популярністю у протилежної статі, добре приймаються суспільством. Все тому що створюють враження серйозних і відповідальних, а з такими комфортно і приємно мати справу.

До плюсів цього типу людей належить товариськість. Вони швидко встановлюють контакт, буквально за п’ять хвилин розмови здатні розташувати до себе.

До мінусів — вразливість і чутливість до думки оточуючих. Їм хочеться впливати на поведінку інших своїми словами, але не завжди виходить. Авторитет заробляється не відразу.

Зверху великий палець лівої руки

У цього типу людей феноменальна інтуїція. Передчуття завжди підказує їм коли щось йде не так, або коли вони рухаються у правильному напрямку.

Та сама інтуїція підказує їм яку дорогу вибрати, коли вони знаходяться на роздоріжжі. До них часто звертаються за порадою знайомих, коли беруть своє доленосне рішення.

У суспільстві вони ведуть себе стримано і холоднокровно, дозволяючи собі розкритися тільки в компанії друзів.

Це авантюристи, які не знають, що таке страх. Азартні люди, які не бояться ризикувати. Вони не зупиняються на півдорозі, відчувають повне задоволення тільки тоді, коли намічена мета досягнута.

Вони люблять подорожувати, пізнавати нове, знайомиться з чужими культурами, насичувати себе враженнями. Якщо виїхати можливості не видається, проводять дозвілля за читанням книги або переглядом фільму.

Вивчати мову тіла не тільки цікаво, але і корисно. Цей навик допомагає краще розуміти співрозмовника, розгадати його таємні послання, розкрити значення недомовленого словами.

ДжерелоПереглядів: 205
banner