Топ-3 найкращих уживаних седанів бізнес-класу

Технології

Багато українських автомобілістів хочуть їздити на седані бізнес-класу. На жаль, вони не всім «по кишені».

Такі автомобілі охоче використовують чиновники та державні структури. Але на вторинному ринку можна придбати цілком достойне чотиридверне авто такого класу і за доступною ціною.

Пропонуємо вашій увазі ТОП-3 кращих б/в седанів бізнес-класу.

№ 3 — Kia Optima третього покоління

Kia Optima третього покоління випускали у 2010-2015 роках. Вона стала надійнішою та якіснішою, ніж моделі другого покоління. У 2011 році Optima отримала одну з найпрестижніших нагород у світі автомобільний дизайн.

У лінійку двигунів входить 2,0 л бензиновий двигун потужністю 150 к. с. (він працює з «механікою» або з «автоматом») і 2,4 л бензиновий двигун потужністю 180 к. с. (він працює тільки з «автоматом»).

№ 2 — Volkswagen Passat сьомого покоління

Volkswagen Passat сьомого покоління випускали у 2010-2015 роках. Його солідна зовнішність чудово поєднується з просторим салоном і жвавими двигунами.

У лінійку двигунів входять бензинові та дизельні агрегати. А базова 6-ступінчаста механічна коробка передач дуже надійна. Експерти не рекомендують купувати «Пасат» з 7-ступінчастим «роботом» DSG, тому що він досить примхливий.

№ 1 — Toyota Camry

Toyota Camry є беззаперечним лідером в сегменті середньорозмірних седанів бізнес-класу. У Camry гарний дизайн, надійний бензиновий двигун.

Потужність 2,4 л двигуна становить 170 к. с. (він працює разом з механічною коробкою передач або з «автоматом»). У 3,5 л потужність досягає 280 к. с. (він працює тільки з автоматичною коробкою передач).

ДжерелоПереглядів: 193
banner