Топ-5 наймодніших речей сезону осінь 2020 — зима 2021

Територія успіху

Вони обов’язково мають бути у вашому гардеробі.

Поло

Носимо поло з приводу і без: допускаються різні його варіанти — від класичних футболок і сорочок до в’язаних і дуже об’ємних моделей. Дайте розгулятися фантазії і наважуйтеся на незвичайні поєднання. Комбінуйте поло з джинсами і штанами, одягай поверх сукні, з діловим костюмом або вечірньою спідницею.

Чоловічий жилет

У моду повертаються чоловічі жилети, які можна носити як окремо, так і в складі костюма, на голе тіло або поверх класичної сорочки. Вони гармонійно виглядають не лише зі строгими нарядами, а й з денімом.

Джинсова спідниця міді

Обов’язкова покупка з деніму в цьому сезоні — спідниця міді. Придивіться до моделей на ґудзиках — вони будуть особливо актуальні. Носимо з високими чобітьми — трубами, ботильйони і на блоковому каблуці. Також зверніть увагу на спідниці чорного і сірого кольору, які для повсякденних виходів — краще рішення.

Бомбер

Бомбер займає лідируючу позицію серед трендових курток цього сезону. Вибір кольору не має значення. Подивіться, як Кендалл Дженнер і Джіджі Хадід зробили свої повсякденні луки дуже стильними завдяки бомберу. Це і справді незамінна річ.

Джинси-кльош

Наймодніші джинси року — розкльошені, переважно моделі із завищеною посадкою. У таких ноги будуть здаватися довшими і стрункішими (особливо в поєднанні з каблуками). Можна носити їх як в складі тотал-лука з джинсовою сорочкою, так і придумувати різні контрастні поєднання.Переглядів: 189
banner