Топ-8 правил догляду, яких треба дотримуватися, якщо у вас фарбоване волосся

Поради, Територія успіху

Фарбоване волосся потребує правильного догляду.

Щоб волосся не перетворилося на пересушену жорстку мочалку, доглядайте за ним правильно, і воно буде мати чудовий вигляд, попри коливання температури та сухе повітря у приміщеннях.

Зрізайте посічені кінчики

Ніщо не перетворює зачіску на неохайне “гніздо” настільки ефективно, як посічені кінчики волосся. Фарбоване волосся січеться швидше за природне, тому стежте і вчасно ліквідуйте проблему. А у проміжках між стрижками наносьте на кінці волосся спеціальні засоби, щоб продовжити йому життя.

Використовуйте правильні засоби

Не варто мити фарбоване волосся шампунем для надання об’єму. Не дарма фахівці розробили окремі лінійки для фарбованого волосся, причому просунуті марки випускають окремо продукцію для білявок і для брюнеток. Не нехтуйте цим!

Уникайте термоукладання

Фарбоване волосся у два рази сильніше страждає через нагрів, тому за можливості сушіть його прохолодним повітрям і не псуйте плойками, прасками, щипцями, не робіть брашинг. Так, це неможливо. Але ми повинні були вас попередити. Щонайменше не забувайте про термозахисні спреї.

Наносьте бальзам до миття волосся

Таким чином ви отримаєте не лише той самий ефект пом’якшення і легкого розчісування, але і захистите волосся від негативного впливу домішок, які є у водопровідній воді.

Фарбуйте рідше

Оптимальний варіант — фарбувати волосся раз на 5-6 тижнів, не частіше. Якщо корені у вас відростають швидше, користуйтеся тонувальними засобами для коренів. Їх треба збовтати, розпорошити на корені — і все!

Використовуйте олію

Оливкова, кокосова, мигдальна — яка є під рукою. Наносьте на усю довжину, залишаючи чистими корені, укутайте і тримайте хоча б годину. Робіть так раз на тиждень, і результат вас порадує.

Ніколи не розчісуйте мокре волосся

Це найшкідливіша для нього процедура! Дайте йому просохнути або висушіть прохолодним феном, і тільки потім розчешіть.

Уникайте басейнів

Вода у них занадто насичена хімікатами. Якщо плавання — невіддільна частина вашого життя, обов’язково одягайте щільну гумову шапочку, щоб мінімізувати потрапляння води на волосся. А перед тим, як зануритися у воду, змочіть пасма під водою у душі та нанесіть незмивний засіб або олію — так пасма будуть захищені від хлорки.

ДжерелоПереглядів: 201
banner