Трендові зачіски цього літа, які скоро будуть носити всі

Територія успіху

Стилісти по волоссю відзначають, що для цих укладок не потрібні спеціальні навички або пристосування.

Трендовий образ — це не тільки про модний одяг, відзначають стилісти. Іноді фінальним штрихом всього образу може стати актуальна зачіска, яка не тільки виглядає охайно, але і підкреслює індивідуальний стиль.

Косичка

Модель Ірина Шейк любить бути модною у всьому: від одягу до зачіски. Цього разу модниця заплела собі тугі коси, які не заважають на прогулянках з донькою, але при цьому виглядають дуже ефектно і стильно.

М’які локони

Модель Джой Корріген показала класний образ з м’якими локонами-хвилями. За порадами перукарів, таке укладання робиться в два рахунки за допомогою брашінга або праски для волосся.

Міні-хвостики

Американська модель Хейлі Бібер немов згадала у дитинство і зробила укладку за допомогою міні-хвостиків, прибравши передні пасма з обличчя. Стилісти вважають, що таке укладання ідеально підійде не тільки для пляжу, але і в повсякденному житті, щоб додати образу легкості і наївності.

Рогалик

Також зараз популярне укладання “рогалики”, яке продемонструвала актриса Христина Асмус. Експерти радять зробити два високих симетричних хвоста, акуратно закрутити їх і зафіксувати за допомогою шпильок і невидимок. Подібне укладання урізноманітнює образ, зробивши його легким і грайливим.

ДжерелоПереглядів: 203
banner