Три прикарпатські громади навчатимуться у данців

Суспільство

Взаємодія між органами місцевого самоврядування відбуватиметься за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Про це повідомив директор Івано-Франківського регіонального офісу U-LEAD Руслан Панасюк.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на ІФ ОДА.

За його словами, проєкт триватиме 2,5 роки. Громади співпрацюватимуть із данським муніципалітетом у трьох великих сегментах: місцева демократія й залучення громадян до прийняття управлінських рішень; співпраця громади та бізнесу; міжмуніципальне співробітництво.

Зазначимо, що міжнародний досвід стане хорошим прикладом при становленні наших громад. Додамо, що обопільна співпраця включатиме взаємні візити учасників проєкту як до Данії, так і до України. Перша зустріч-знайомство відбудеться онлайн вже завтра, 16 червня.

Прикметно, що майже десять громад з Івано-Франківщини виявили намір взяти участь у проекті міжнародної співпраці. Втім, за результатами конкурсу відібрано всього три громади – Городенківську, Галицьку та Долинську. Загалом участь у проекті братимуть ще шість ТГ із Закарпатської та Чернівецької областей.Переглядів: 204
banner