Цікаві факти, які будуть цікаві туристам

Різне

Туристу на замітку!

Ми підготували добірку цікавих фактів зі світу туризму й подорожей, котрі вкотре нагадають про захопливість нашого світу та ще більше розігріють інтерес до подорожей.

Пілот і його помічники їдять різну їжу

Безпека пасажирів авіакомпанії залежить від спокійного і бездоганного польоту. Щоб зробити поїздку максимально гладкою, бортовий персонал дотримується деяких правил, вимог і рекомендацій. І одне з таких правил полягає в тому, що пілот і його помічник не їдять одну і ту ж їжу на роботі. У такого правила є причина: якщо щось не так з їжею та один з пілотів отримує харчове отруєння, партнер бере на себе керування літаком. Вкрай рідко, коли 2 людини в кабіні відчувають себе погано через отруєння їжею.

Кожні 60 секунд 2173 людини відправляються в іншу країну

У цьому немає нічого дивного, тому що в наш час подорожі стають все більш популярними і доступними. Люди готові досліджувати і відкривати нові країни і культури. Це допомагає поліпшити здоров’я, підвищити рівень щастя і відпочити від усього, що залишається позаду. Отже, в ту хвилину, коли ви читаєте цю статтю, тисячі людей тільки почали свою маленьку пригоду.

У Новій Гвінеї розмовляють 850 мовами

Незважаючи на 4 прийняті офіційні мови у Новій Гвінеї (англійська, ток-пісін, гірі моту і мова жестів), існує близько 850 мов, на яких говорять в цій країні. Цей факт робить її найбільш лінгвістично різноманітним місцем на планеті.

За статистиками літак — найбезпечніший транспорт

Не бійтеся літати! Було багато суперечок про те, який найбезпечніший вид транспорту. Наводиться багато різних аргументів за і проти подорожей літаком, але статистика не бреше. Набагато менше авіаційних подій, що робить літаки найбільш безпечним видом транспорту. Якщо ваш пріоритет — безпека, то вибір очевидний.

Німеччина — це світ автобану

Німеччина — це рай для любителів пригод та прагнення до швидкості, оскільки вона відома своїми автобанами. Але думка про те, що можна їздити на дуже великій швидкості, не зовсім вірна. Є місця і секції, які мають обмеження швидкості. Проте, тут все одно можна дістатися з пункту А в пункт В набагато швидше, ніж в будь-якій іншій країні.

Монако — друга найменша країна після Ватикану

Монако займає площу у 202 га. Це навіть менше, ніж Центральний парк в Нью-Йорку. Населення становить 37 800 осіб, і лише 26,1% з них є корінними монегасками. Крім того, це рай для туристів з його казино, музеями, пляжами та безподатковою політикою. Ця мікродержава входить в число країн з найнижчим рівнем злочинності у світі.

Подорожі роблять людину щасливішою

Ті, хто любить подорожувати, знають, наскільки це може бути цікаво. І сьогодні все більше доказів того, що подорожі приносять не тільки позитивні емоції, але й корисні для здоров’я і роблять людину щасливішою. Крім зниження стресу та ризику серцево-судинних захворювань, подорожі мають ряд дивовижних переваг. Вони варіюються від зміцнення відносин, до розуміння того, хто ми є і в чому сенс життя.

Кожна восьма робота в США пов’язана з туризмом і подорожами

Через значну кількість туристів і мандрівників у США існує величезний попит на працівників у цій галузі. Згідно зі статистикою, понад 7,4 мільйона осіб мають роботу пов’язану з туризмом. Серед них туристичні консультанти, фахівці з маркетингу та туризму, професійні блогери, туристичні агенти, менеджери готелів та ресторанів.

Франція — найбільш популярна країна для туристів

Франція залишається найбільш відвідуваною країною у світі. У 2018 році її відвідали 89 млн. туристів. У 2017 у Франції побували 80 млн. осіб.

Подорожі — це не завжди дорого

Багато людей думають, що подорожі коштують дорого, і єдине, що їх стримує — це гроші. Це поширена помилка. Насправді не потрібно бути багатим, щоб подорожувати. Просто шукайте дешеві напрямки та не будьте прискіпливі.

Грецію відвідало 20 000 000 туристів

Жодне велике європейське спрямування не бачило більшого припливу туристів в цьому десятилітті, ніж Греція. За повідомленнями в 2018 році ця країна прийняла 32 млн. туристів. Їх кількість збільшилася з 6,2 млн. у 1998 році до 15 млн. у 2010. Туризм — яскраве світло в зруйнованій Греції. Крім того, це допомогло безлічі жителям заробити на життя.

90% пустелі знаходиться в Лівії

Лівія — це країна у Північній Африці, 90 % якої складають пустелі. Лівійська пустеля займає первинну східну частину Лівії та містить три піщаних моря: Єгипетське, Каланшо і Рибіана. Це велике море піску і валунів вважається одним з найбільш посушливих місць на землі. Десятиліття можуть пройти без опадів і навіть у високогір’ї опади випадають раз на 5-10 років.

У Сан-Франциско заборонено годувати голубів

Влада Сан-Франциско наклала штрафи від 45 до 300$ за годування голубів. Ці птахи світу були названі ними «щурами з крилами», які можуть поширювати такі хвороби як — менінгіт і сальмонела. Таким чином місцевий уряд хоче просвітити населення і запобігти шкоді, яку голуби можуть завдати суспільству.

ДжерелоПереглядів: 134