Тисменичанська “Екологічна варта” виявила незаконний процес вирубки лісу (ФОТО)

Події, Суспільство

Про це повідомляють у Фейсбуці в спільноті Тисменичанська Екологічна Варта.


Повідомляють, що до них надійшло повідомлення про те, що сьогодні проводиться неузгоджена з громадою рубка лісу, а приїхавши на місце “Екологічна варта” виявила процес різки лісу:

Увага! До нас надійшло повідомлення що сьогодні, 18 січня 2020 року, в день Святого Вечора проводиться неузгоджена з громадою рубка лісу в урочищі «Лисівське» (Погорільці). Приїхавши на місце «Екологічна варта» виявила процес різки лісу та машину марки ЗІЛ загружену дубом і березою. .Незважаючи на сьогоднішній день Святого Вечора і Службу Божу, яка розпочалася о 9–й годині, лісоруби нашого села які мали би в цей час знаходитись в церкві, здійснюють моральний і матеріальний злочин. Наводимо прізвища цих людей: лісник – Олійник Ігор Васильович, Олійник Віктор Васильович, Глек Василь, Бот Валерій Володимирович (Дзюник), Іванчук Дмитро Ярославович, дружина якого виконує обов’язки заступниці старшої сестри в церкві.
Після відвідин лісу ми поспілкувалися з сільським головою Баланюк Сергієм Івановичем, який наголосив що закон забороняє вирубку лісу до завершення утворення ОТГ.

До допису додали фото:
Світлина від Тисменичанськи Екологічни Варти.

Світлина від Тисменичанськи Екологічни Варти.

Світлина від Тисменичанськи Екологічни Варти.

Світлина від Тисменичанськи Екологічни Варти.

Світлина від Тисменичанськи Екологічни Варти.Переглядів: 207
banner