У 2019 на дорогах Прикарпаття внаслідок ДТП загинуло 132 осіб

Надзвичайні ситуації

За 11 місяців цього року на дорогах Франківщини сталося 2977 ДТП. Це на понад 12% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомила речниця обласного управління Нацполіції Христина Максимчак.

Зокрема, за цей період зареєстровано 731 ДТП з постраждалими, 132 особи – загинули, повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Суспільне. 

132 людини цьогоріч загинули на дорогах Прикарпаття

Пік аварійності в області припадає на 13 годину. За даними обласної поліції, найбільша кількість ДТП трапилася у п’ятницю, а з постраждалими – у вівторок.

Щодо місяців, найбільше аварій поліцейські зареєстрували у жовтні, з постраждалими – в серпні. Щодо летальних ДТП, найбільше людей загинуло у липні.

132 людини станом на листопад загинули на дорогах Прикарпаття

Цьогоріч кількість аварій зросла у Галицькому, Городенківському, Снятинському, Тисменицькому, Косівському, Богородчанському районах та у місті Яремче.

Основними причинами автопригод були перевищення безпечної швидкості – 1139 , порушення правил маневрування – 971, недотримання дистанції –451, керування транспортним засобом у нетверезому стані – 331 та порушення правил проїзду перехресть – 146.

132 людини станом на листопад загинули на дорогах Прикарпаття

В ДТП через перебування водія у нетверезому стані цього року постраждало 73 людини, 9 осіб загинуло та 120 було травмовано.

Прикарпатські поліцейські просять усіх учасників дорожнього руху дотримуватися правил та не сідати за кермо в нетверезому стані.Переглядів: 141