У Богородчанській лікарні почали приймати хворих на COVID-19

Суспільство

На Івано-Франківщині Богородчанська центральна районна лікарня почала приймати хворих на COVID-19.


Про це повідомляють на Facebook-сторінці облдержадміністрації, пише Суспільне.

У п’яти прикарпатських медичних закладах другої лінії додатково розгорнули 280 ліжок для хворих на коронавірус. Богородчанська ЦРЛ почала приймати хворих. На погодження подано шостий медзаклад другої лінії – Бурштинську лікарню.

“За тиждень ми додатково розгорнули у лікарнях понад 500 місць. На сьогодні, враховуючи зростання їхньої наповненості (становить 67,3% – ред.) і потенціал стаціонарів, які можуть повноцінно надавати допомогу, розуміємо – надалі буде складно розмежовувати надання ургентної та планової допомоги хворим”, – розповів в.о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Дзьомбак.

За його словами, щоденно бригади екстреної медичної допомоги скеровують на стаціонарне лікування 60-80 хворих прикарпатців із підозрою на COVID-19. На сьогодні на стаціонарному лікуванні перебуває понад 500 пацієнтів із пневмоніями, 490 пацієнтів з легкими формами лікуються амбулаторно.

У медзакладах області першої лінії розгорнуто 1731 ліжкомісце для пацієнтів із коронавірусною хворобою, з них 225 – додатково.

За словами головного санітарного лікаря області Руслана Савчука, значно зросла кількість проведених ПЛР-тестувань на COVID-19. До обласного лабораторного центру щоденно поступає від 700 до 800 зразків біоматеріалів.

Найбільше випадків з COVID-19 за минулу добу підтверджено у Калуському (31), Коломийському (47), Косівському (29), Городенківському (13) районах і в Івано-Франківську (21).

Проте учасники засідання Регіональної комісії з питань ТЕБ і НС стверджують, що в області спостерігається іноді відверте ігнорування карантинних обмежень. Тому вони підтримали рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо впровадження відповідних карантинних обмежень.Переглядів: 223
banner