У Богородчанській територіальній громаді запрацювала чергова поліцейська станція

Суспільство
Новий безпековий осередок відчинив свої двері у селі Саджава. Правопорядок на території чотирьох сіл, а це Саджава, Глибівка, Глибоке і Хмелівка, відтепер забезпечує поліцейський офіцер громади Анатолій Клим`юк на новому службовому автомобілі Renault Duster.


«Поліцейській офіцер громади – це людина, яка максимально наближена до мешканців і буде першим налагоджувати комунікацію, як з громадськістю, так і з представниками місцевої влади. Це потрібно для того, щоб у розв’язанні проблемних питань іти на випередження. Також офіцер громади має досконало знати територію. Я бажаю, щоби поліцейський якнайскоріше ввійшов у ритм життя громади та ефективно надавав допомогу всім людям, що її потребують», – наголосив полковник поліції Сергій Безпалько.


31-річний поліцейський офіцер громади Анатолій Клим`юк уже отримав ґрунтовні знання та пройшов практичне навчання. Мешканці можуть звертатися до нього з будь-яких питань – 24/7. Поліцейський постійно перебуватиме на території громади та завжди зможе надати допомогу.


«Мешканці можуть дзвонити до мене цілодобово. Це дуже комунікабельна робота. Моя задача №1 – це те, щоби мешканці почували себе захищеними», – зазначив Анатолій Клим`юк.

Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 264
banner