У Болехові центр первинної медичної допомоги отримав благодійну допомогу з Бельгії

Суспільство

Минулого тижня до комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Болехівської міської ради надійшла благодійна допомога від доктора Van De Beek з Бельгії.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Болехівську міську раду


У складі допомоги – вага-ростомір медична електронна SECA, настінний анероїдний тонометр з манжетою і мобільною підставкою Welch ALLYN Flexiport 7670-01s, пересувна лампа Ritter 157, кушетка гінекологічна pieters antwerpen, крісло табурет, столик медичний, пила електрична медична з лезами, міні доплекс d500, отоскоп цифровий Welch Allyn, канюлі медичні, гель для ультразвукової діагностики ECO Supergel, стетофонендоскоп, бікс стереалізаційний.


Адміністрація та колектив закладу висловлюють щиру подяку доктору Van De Beek за надане медичне обладнання, Кондрату Петрові Степановичу – за організовану роботу зі збору медичного обладнання за кордоном, Андріїву Михайлу Дмитровичу – за безкоштовну доставку та старості Тисівського старостинського округу Савчуку Володимирові Богдановичу – за передачу допомоги в амбулаторію загальної практики сімейної медицини с.Тисів.


Завдяки отриманому медичному обладнанню у закладі зможуть покращити якість надання медичної допомоги та діагностувати окремі захворювання.


Переглядів: 396
banner