У Болехові облаштовано меблями прихисток для внутрішньо переміщених осіб

Суспільство

У Болехові облаштовано меблями прихисток для внутрішньо переміщених осіб в рамках проєкту ZMINA 2.0 фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Болехівська міська рада


Вторгнення росії на територію України 24 лютого 2022 року змінило життя мільйонів українців, які змушені були покинути свої домівки та переїхати на території, де не ведуться бойові дії або виїжджати закордон.


На території Болехівської громади Івано-Франківської області (населення громади 19501 осіб) впродовж 2022 року було розміщено більше 2000 внутрішньо переміщених осіб, на даний час проживають близько 570 ВПО.


Частина з них мешкає в приватних будинках, але є й такі, які проживають в прихистках організованих Болехівською міською радою.


Один з таких прихистків облаштовано в приміщенні терапевтичного відділення КНП «Болехівська центральна міська лікарня», в якому було проведено ремонт та підготовлено для поселення 22 ВПО.


З метою забезпечення комфортних умов проживання для ВПО, які втікають від війни та відчули її жахливі наслідки, у рамках проєкту ZMINA 2.0 фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу було облаштовано прихисток необхідними меблями (22 односпальних ліжок, 5 обідніх столів, 22 крісла, 5 комодів, 6 шаф).


Створення комфортних умов проживання для ВПО допоможе їм зменшити та швидше подолати негативний вплив наслідків війни, забезпечити їхню інтеграцію до життя в громаді. Інтеграція ВПО в життя громади супроводжується формуванням та реалізацією ресурсного потенціалу переселенців як чинника економічного зростання територіальної громади.


Переглядів: 425
banner