У Болехові провели командно-штабні навчання щодо попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій взимку

Суспільство

У п’ятницю, 15 грудня, в облдержадміністрації відбулися командно-штабні навчання регіонального рівня щодо перевірки готовності сил та засобів цивільного захисту у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій під час несприятливих погодних умов в осінньо-зимовий період в умовах воєнного стану.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Болехівську міську раду


В онлайн-форматі навчань взяли участь міський голова Іван Яцинин, керуючий справами міськвиконкому Іван Івашків та начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою міськвиконкому Богдан Чех.


Захід проведено з метою накопичення необхідного досвіду практичних дій в умовах агресії ворога та підвищення ефективності взаємодії з органами управління, службами та засобами цивільного захисту під час виконання завдань з питань цивільного захисту, притаманних зимовому періоду.
Враховуючи важливість оперативного реагування на надзвичайні ситуації, притаманні зимовому періоду, а також з метою відпрацювання взаємодії між органами управління і силами цивільного захисту підприємств, установ та організацій на регіональному і місцевому рівнях, на даному командно-штабному навчанні було відпрацьовано чотири ввідні, які складаються з теоретичної та практичної частин.


Аварійно-рятувальні служби та спеціалізовані служби цивільного захисту продемонстрували свої вміння та навички, а також оперативність та злагодженість дій. Поставлені навчальні цілі були досягнуті, з’ясовано проблемні питання з виконання завдань в умовах ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і опрацьовані шляхи їх вирішення.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 561
banner