У Болехові відбулося засідання робочої групи з питань вшанування загиблих у російсько-українській війні захисників України

Суспільство

Боротьба українського народу за незалежність тривала багато століть. Національна пам’ять українців зберігає спомини про подвиги та жертовність наших пращурів на цьому важкому шляху. Від 2014 року уособленням захисників України стали Герої Небесної Сотні, учасники АТО/ООС на Сході України.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Болехівська міська рада


У результаті збройної агресії росії проти України загинули 11 уродженців Болехівської землі. Вони стояли на смерть за кожного з нас – за те, щоб прийдешні покоління мали гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою.


Ми схиляємо голови у вдячності перед тими, хто тримав небо над нашими містами, даючи нам можливість у цей час вчитися, працювати, розвивати соціальні ініціативи та відстоювали демократію й права людини тут, у тилу.


З метою гідного вшанування пам’яті захисників України у Болехівській міській раді утворено робочу групу із розробки плану заходів щодо вшанування пам’яті загиблих воїнів у російсько-українській війні.


Під головуванням заступниці міського голови Ілони Калитин 8 березня 2023 року відбулося перше засідання робочої групи, на якому обговорили організаційні питання діяльності групи.


Учасники робочої групи озвучили свої думки, ідеї та пропозиції щодо конкретних заходів із вшанування пам’яті усіх, чиє життя забрала війна. Обговорили та розглянули орієнтовне місце для встановлення інформаційних банерів та меморіального комплексу загиблих захисників за незалежність України.


За підсумками засідання, дано доручення фахівцям міськвиконкому розробити міську соціальну програму щодо вшанування загиблих у російсько-українській війні захисників України та порядок встановлення і обліку пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок у населених пунктах Болехівської територіальної громади. А також напрацювати проектні пропозиції щодо меморіального комплексу загиблим у російсько-українській війні захисникам України.


Переглядів: 408
banner