У Болехові відбулося засідання виконавчого комітету

Суспільство

30 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Болехівської міської ради. Головував на засіданні перший заступник міського голови Василь Юрочко. Розпочали роботу виконавчого комітету з хвилини мовчання.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Болехівську міську раду


Порядок денний налічував 13 питань.


Члени виконкому схвалили проект бюджету Болехівської міської територіальної громади на 2024 рік.


Встановили плату за харчування вихованців закладів дошкільної освіти Болехівської міської ради. Затвердили склад комісії щодо зарахування, переведення і відрахування дітей у закладах дошкільної освіти.


У ході виконкому зарахували на чергу для покращення житлових умов трьох жителів громади та погодили видачу дубліката свідоцтва про право власності на житло.


Крім цього, надали дозвіл на встановлення меморіальних дощок загиблим військовослужбовцям Болехівської громади. Зокрема, вирішили встановити меморіальні дошки Героям, що загинули в російсько-українській війні на фасадах ліцеїв, у яких вони навчались: на Тисівському ліцеї, Болехівському ліцеї № 1 та № 2, Поляницькому ліцеї та Козаківському ліцеї.


На засіданні виконавчого комітету оновили склад комісії щодо визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг.


Виконавчий комітет вирішив доцільним влаштувати на цілодобове перебування неповнолітньої дитини з особливими освітніми потребами до закладу, який здійснює інституційний догляд та виховання дітей та призначення та реєстрацію помічником дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки.


Після розгляду питань порядку денного перед членами виконкому виступив начальник Долинського УЕГГ Івано-Франківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» Парахоняк І.З. Він зазначив, що в зв’язку з переходом АТ «Івано-Франківськгаз» до ТОВ «Газ мережі України» всі споживачі мають підписати заяву-приєднання та здійснити оплату за новими реквізитами.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 413
banner