У Бортниках відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Андрію Шкромиді

Суспільство

Вчора, 26 листопада, у селі Бортники відбулася важлива для людських сердець подія – відкриття меморіальної дошки жителю села, старшому навіднику гаубичного самохідно-артилерійського взводу бригадної артилерійської групи, солдату Андрію Шкромиді на Символічній могилі Борцям за волю України.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Тлумацьку міську раду


Рідні, друзі, представники місцевої влади, духовенства, односельчани прийшли з квітами в руках, щоб вшанувати воїна, який віддав життя заради мирного неба над Україною.


Право відкрити меморіальну дошку було надано матері Героя.


Присутні, схиливши голови, віддали данину шани світлій пам’яті Андрія та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.


Настоятелі храмів с. Бортники провели поминальний молебень та освятили меморіальну дошку.


Ми маємо берегти в наших серцях пам’ять про таких захисників, як Андрій Шкромида, тоді Україна буде жити й здобуде перемогу в цій несправедливій кровопролитній війні. Завдяки таким Героям, ми можемо вчитись, працювати, жити і вірити в те, що наша держава має майбутнє. Наше завдання не лише сьогодні, а й завжди – пам’ятати про наших захисників, бо завдяки їм наша Україна завжди була, є і буде незалежною європейською державою!

Вічна пам’ять Герою!


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 212
banner