У Брошнів-Осадській громаді ознайомили з умовами вступу до «Гвардії наступу»

Суспільство

Міністерство внутрішніх справ України формує додаткові бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби України. Усі, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити всіх наших людей, може стати частиною нових підрозділів.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську районну державну адміністрацію


23 лютого у Брошнів-Осадській селищній раді відбувся інформаційний захід, присвячений умовам вступу до бригад «Гвардії наступу». Члени робочої групи з рекрутингової кампанії, до складу якої входять працівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Нацполіції, Національної гвардії і районного центру комплектування та соціальної підтримки, надали інформацію про набір на службу у підрозділах Національної поліції України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби, а також ознайомили з умовами прийому на службу, вимогами та державними гарантіями.


У залі засідань селищної ради були присутні керівництво та представники органу місцевого самоврядування, старости, керівники установ, закладів, члени громадської ради, мешканці громади.


Цього ж дня робоча група побувала і в місцевому ЦНАПі та на комунальному підприємстві, де провела інформаційну роботу зі вступу до лав бригад «Гвардія наступу».


Нагадаємо, що наразі йде формування восьми бригад: «Буревій», «Червона калина», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан», «Азов» (Національна гвардія України), «Сталевий кордон» (Державна прикордонна служба) та «Лють» (Національна поліція України).
Щоб заповнити анкету кандидата: переходьте на сайт https://storm.mvs.gov.ua/.


Переглядів: 367
banner