У Бурштині невідомі познущались над собакою та залишили її помирати (ФОТО18+)

Надзвичайні ситуації, Події

Про це повідомила обурена прикарпатка Люда Рой у соцмережі Фейсбук:

НЕЗНАЄМ ЩО ПИСАТИ..ПРОСТО БРАКУЄ СЛІВ..серце стискається і невкладається у голові що воно більше тижня було посеред людей на ЖД вокзалі у м.Бурштин!ЯК ЦЯ ДВОНОГА МАСА ЖИВЕ,ЯК ЗЕМЛЯ НОСИТЬ!
СОБАЧА ВАЛЯЛОСЯ У ВСІХ ПІД НОГАМИ ЛЕ ДІЛА ЗВІСНО НІКОМУ НЕ БУЛО😡НА ЦЕ ВАЖКО ДИВИТИСЯ😭ЩО Ж ВОНО БІДНЕ ПЕРЕЖИЛО..
Травми просто жахливі😵🆘ПОНІВЕЧЕНА В ЩЕНТ ПЕРЕДНЯ ЛАПКА,КІСТКИ НАЗОВНІ ТІ ЩО ЗАЛИШИЛИСЬ,МЯЗИ ПОРВАНІ І ВИСЯТЬ..АЛЕ НАЙГІРШЕ ЧОГО МИ,НАВІТЬ НЕ СПОДІВАЛИСЯ ПОБАЧИТИ ЦЕ РОТИК❗️МОРДОЧКА РОЗІРВАНА…ЯК ТАК,ЗА ЩООО!В РОТИКУ ПРОСТО МІСИВО З МЯСА ТА КІСТОК!НОСОВІ КІСТОЧКИ,НЕБО ВСЕ РОЗІРВАНЕ..ЦУЦЕНЯ ХУДЕ ЯК СКЕЛЕТ БО Ж НІ ЙТИ НІ ЇСТИ НЕ МОГЛО..ЙОМУ ПІДСОВУВАЛИ МИСКУ ІЖІ АЛЕ ЦЕ БУЛО НІБИ ЗНУЩАННЯ,люди чи ви осліпли?Чи є там люди взагалі?За станом виснаження воно мучилось в пекельних болях більше тижня..це кожну секунду,кожну хвилину біль корчив його тільце..так мале чекало мабуть смерті бо муки були нестерпні.Все гниє,запах нестерпний,Загроза сепсису,підозра на парвовірус,температура 40,лейкоцити понижені,виснаження,втрата крові..що чекає?без прогнозів..рятувати життя для початку,далі кілька операцій в тому числі пластика.
Розуміємо свята..приємні клопоти і таке всяке..
АЛЕ ПРОСИМО В ЦЬОМУ ВИПАДКУ ВЕСЬ СВІТ🙏🏻ДОЛУЧИТИСЯ ДО ДОПОМОГИ!
ТРЕБА РЯТУВАТИ,НУ НЕ ДАРМА Ж БІДНЕ СТІЛЬКИ МУЧИЛОСЬ ЩОБ ПОМЕРТИ😭
ПРОСИМО🙏🏻🙏🏻🙏🏻БУДЬ ЛАСКА ХТО СКІЛЬКИ МОЖЕ..ПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ❗️❗️❗️

Кошти можна переказати на
5169 3305 1534 9451
Карточка-ключ Когут Наталія Василівна – всі кошти зараховуються зразу на наш картковий рахунок

Помітка «БУРШТИН»якщо не вдалося поставити примітку,напишіть о котрій годині надіслали допомогу щоб зарахувалось саме цій тваринці.

Або на рахунок

БО “Дім Сірка”, ЄДРПОУ 37952464, р/р 26005060830012 (UA843366770000026005060830012), КБ “ПриватБанк” МФО 336677

Помітка «БУРШТИН»якщо не вдалося поставити примітку,напишіть о котрій годині надіслали допомогу щоб зарахувалось саме цій тваринці.

0951026169

Світлина від Люди Рой.Світлина від Люди Рой.Світлина від Люди Рой.Світлина від Люди Рой.Світлина від Люди Рой.Переглядів: 223
banner