У Бурштині п`яні юнаки вкрали два прапори

Суспільство

У Бурштині нетверезі юнаки вкрали два прапори – поліцейські встановили причетних до подіїю.


Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Гальцьку поліцію.

26 серпня під час моніторингу соціальних мереж працівники Галицького відділення поліції виявили цікавий відеозапис з Бурштина. На ньому чітко видно, як удосвіта троє юнаків викрали два прапори, які були закріплені на електроопорі.

Згодом до поліції надійшло повідомлення про крадіжку державних символів. Дільничі офіцери поліціїї встановили, що до крадіжки можуть бути причетні три місцевих мешканці – двом з них ще навіть не виповнилося 18 років. Поліцейські встановили, що нетверезі хлопці були переконані, що їх ніхто не бачить, тому вирішили поцупити два прапори. Проте мотиву свого вчинку так і не змогли пояснити.

Учасників події поліцейські опитали та відпустили додому. Один з учасників події добровільно видав прапор, а інший стяг зʼявився на своєму місці після того, як поліцейські запросили юнаків з батьками до відділення поліції. Наразі вирішується питання юридичної кваліфікації такого вчинку. Крім того, бесіда з поліцейськими не омине й батьків неповнолітніх – саме на них покладені обовʼязки належного виховання дітей.Переглядів: 170
banner