У Бурштині відкрили оновлений кабінет технології туристичного обслуговування

Суспільство

30 листопада міський голова Василь Андрієшин взяв участь у відкритті оновленого кабінету технології туристичного обслуговування, який обладнали в Бурштинському торговельно-економічному коледжі ДТЕУ.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Бурштинську міську раду.


«Розвиток туристичної індустрії в нашому краї завжди в пріоритеті, нас називають туристичним Прикарпаттям. Навіть в часи воєнного стану ми маємо сприятливе середовище для такої галузі економіки як туризм», – зазначають у коледжі.
Саме тому в Бурштинському торговельно-економічному коледжі ДТЕУ провадиться освітня діяльність з підготовки фахівців для сфери обслуговування: за спеціальністю «Туризм та рекреація», за професією «Агент з організації туризму, покоївка, адміністратор».


Щоб створити найкраще освітнє середовище для професійної підготовки в навчальному закладі оновлено кабінет технології туристичного обслуговування.


Капітальний ремонт аудиторії та приміщення для навчальної туристичної фірми проведено завдяки фінансовій підтримці ДТЕК Бурштинська ТЕС, Бурштинської міської ради, приватних підприємців.


Переглядів: 421
banner