У чому перевага хайлайтеру, та як правильно ним користуватися

Територія успіху

Улюблений б’юті-засіб багатьох дівчат.

Хайлайтер — косметичний засіб, головна мета якого — “залучати” світлові промені і відображати їх, створюючи ілюзію шкіри, підсвіченої зсередини. Його використовують для виділення ділянок обличчя, які ви хочете підкреслити, а також для того, щоб відвернути увагу від проблемних зон.

Завдяки хайлайтеру ви можете візуально збільшити очі і надати їм більшу виразність, підкреслити лінію брів, візуально зменшити ніс, а також додати об’єму вашим губам. Коли ви обираєте, чим наносити хайлайтер, орієнтуйтеся на його текстуру і свої особисті вподобання.

Рідкий і кремовий хайлайтер найзручніше наносити пальцями, спонжем або пензлем із синтетичного ворсу. Можете використовувати кисть для нанесення тональної основи або для консилера.

Сухі хайлатери зручно наносити за допомогою великої пухнастої або віялової кисті тонким шаром. Або скористайтеся пензлем для рум’ян.

Якщо у вас світла шкіра, створити м’який результат без “крижаного” ефекту дозволять хайлайтери з делікатним перловим блиском. Вони надають шкірі сяйва за допомогою ніжних перламутрових частинок. Якщо ваша шкіра смаглява або засмагла, зверніть увагу на варіанти з золотистим пігментом (наприклад, хайлайтер відтінку шампанського), а також теплі мідні і бронзові хайлайтери.

Щоб зрозуміти, який саме варіант вам більше підходить, проведіть простий тест. Які прикраси вам більше личать? Якщо срібні або платинові, вибирайте хайлайтер сріблястого або блідо-рожевого відтінку.

ДжерелоПереглядів: 190
banner