У Делятинському ліцеї відкрили басейн (ФОТО)

Суспільство

Володимир Пасько взяв участь у відкриті басейну при дошкільному підрозділі Делятинського ліцею № 2.


Привітати малечу завітало чимало гостей: народний депутат України Зіновій Андрійович, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, голова Делятинської ОТГ Богдан Клим”юк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської ОТГ Михайло Гаврилюк, директор Делятинського ліцею № 2 Василь Лейбюк, директор Микитинецького ДНЗ “Янголятко” Івано-Франківської міськради Галина Сич, міські депутати, батьки вихованців та громадськість, повідомляють у пресслужбі Надвірнянської РДА.

“Завдяки спільним зусиллям та наполегливій праці здобуто гарних результатів. Ми бачимо наочний приклад раціонального використання коштів.
Здорові діти – це майбутнє нації України, відкриття такого басейну тільки сприятиме оздоровленню дітей, позитивно впливатиме на фізичний стан малечі та принесе чимало задоволення та радості. Також під керівництвом інструктора з фізкультури (плавання) Ольги Підлипної відбулася відкрита гра на воді Новорічна казка “Золота рибка” на новий лад. У дійстві брали участь 28 дітей середнього, старшого і молодшого дошкільного віку, які презентували аквааеробіку та новорічний хоровод у воді”, – йдеться в повідомленні.

 Переглядів: 170
banner