У Дія центрі лисецької селищної ради вперше в 2024 році видали батькам свідоцтво про народження малюка

Суспільство

Першим зареєстрованим і приписаним у 2024 році жителем Лисецької територіальної громади став Бут-Гусаїм Віктор Миколайович, що народився 26 грудня 2023 року.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Лисецьку селищну раду


Відтак батьків новонародженого привітав у Дія Центрі надання адміністративних послуг Лисецької селищної ради голова Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак та вручив подружжю свідоцтво про народження малюка й невеличкий подарунок від селищної ради.


Цією подією орган місцевого самоврядування хотів донести до жителів населених пунктів громади інформацію про те, що послуга Державної реєстрації актів цивільного стану (народження, шлюбу, смерті) поповнила перелік послуг місцевого Дія Центру надання адміністративних послуг.


На такий крок орган місцевого самоврядування вдався після реорганізації та зменшення загальної кількості відділів ДРАЦС. Щоби оперативно й ефективно забезпечити надання жителям територіальної громади послуг з державної реєстрації актів цивільного стану ці функції взяв на себе орган місцевого самоврядування.


Від моменту створення Лисецької територіальної громади на проведення Державної реєстрації актів цивільного стану уповноважували секретаря виконкому. А рішенням №5/10-2023 «Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» 35 (позачергової) сесії Лисецької селищної ради від 17 жовтня 2023 року повноваження з ДРАЦС на території Лисецької територіальної громади: селище Лисець, села Стебник, старий Лисець, Посіч поклали на Центр надання адміністративних послуг.


Передача функції реєстрації від ради до ЦНАП значно спростить нашим жителям процедуру отримання документів, а окрім того, дасть можливість в одному офісі отримати й інші послуги. Скажімо під час державної реєстрації народження дитини та її походження в ЦНАП можна отримати і інші пов’язані послуги (включаючи, реєстрацію місця проживання, оформлення державної допомоги тощо).


Що стосується одруження, то набуває поширення практика надання в ЦНАП послуги з державної реєстрації шлюбу у скорочені строки.


А вже отримавши в ЦНАП свідоцтво про шлюб, у визначених законом випадках можна відразу замовити послугу з обміну паспорта громадянина України, у зв’язку зі зміною прізвища та інші послуги, пов’язані з цією життєвою ситуацією.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


 Переглядів: 198
banner