У Долині демонтовують радянську стелу (ФОТО)

Суспільство

В Долині проводиться демонтаж радянської стели в історичній частині міста.


Про це інформує Голос-Інфо з посиланням на Долинську міську раду.


Керуючись законами України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив демонтувати меморіальний комплекс «Вічний вогонь» воїнам з барельєфами Героїв Радянського Союзу В. Лаврищева і Д. Пилипченка по вулиці Шептицького у історичній частині міста Долина. Виконати роботи доручили КП «Комунгосп».


Меморіальний комплекс перебував у аварійному стані. До того, як прийняти рішення про демонтаж пам’ятника на честь радянських солдатів, Долинською міською радою подавались запити до обласного управління культури, інші інстанції, щоб запевнитись, що це місце не є братською могилою, на що прийшла відповідь, що там немає жодних поховань.


“На цьому місці ми плануємо встановити гарний пам’ятник захисникам України, які віддали життя у війні з окупантом. Це свята річ для нас!,”– наголосив міський голова Долини Іван Дирів.Переглядів: 626
banner