У Долині Шевченківська амбулаторія отримала новий автомобіль “Renault Duster” (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні голова районної державної адміністрації Віктор Лаврик вручив для працівників Шевченківської амбулаторії новий автомобіль “Renault Duster”, придбаний завдяки реалізації державної Програми для лікарів загальної практики сімейної медицини, які працюють у сільських амбулаторіях.

Про це повідомили в Фейсбуці в групі Місто Долина Івано-Франківськ.

Завдяки спеціалізованому автомобілю сімейний лікар зможе вчасно не лише надати медичну допомогу, але й проконсультувати та обстежити пацієнта, щоб попередити ускладнення чи захворювання.

Адже у автомобілі знаходитиметься комплект телемедичного обладнання. Він містить електрокардіограф, спірометр, пульсоксиметр, автоматичний тонометр для вимірювання артеріального тиску та частоти пульсу, апарат для вимірювання рівня глюкози та холестерину;
а також планшетний персональний комп’ютер, щоб лікар мав змогу оперативно вводити дані про хворого.

Загалом службовий автомобіль допоможе значно скоротити відстань між пацієнтом та лікарем у сільській місцевості. Адже у медичного працівника відтепер є можливість дістатися до кожного жителя за короткий термін, що є дуже важливо, особливо коли йдеться про збереження людського життя.

Світлина від Місто Долиної Івано-Франківськ.Світлина від Місто Долиної Івано-Франківськ.Переглядів: 200
banner