У Долині у новому приміщенні ДШК пройшов І шаховий турнір памʼяті Олександра ГОШИЛИКА

Суспільство

Сьогодні разом з Іван Депутович взяли участь у I турнірі пам’яті Героя України Олександра ГОШИЛИКА


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Назарія Іваніва


Змагання відбулися в рамках відкриття оновленого шахового клубу в Долині. Минулого тижня у відремонтованому приміщенні пройшов перший дитячий шаховий турнір.


Змаганнями з шахів вшанували памʼять ОЛЕКСАНДРА ГОШИЛИКА, добровольця, воїна батальйону “Донбас” ( 2014 р.), кавалера ордену «За мужність» III ступеня (2015 р.), націоналіста і патріота, справжнього героя України, який з перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів став до лав ЗСУ і героїчно загинув 7 жовтня 2022 року у віці 27 років захищаючи м. Бахмут.


Як високопрофесійного айтішника його запрошували на роботу у Америку, у Англію, але Він обрав Україну.


Неймовірною життєвою історію про полеглого Героя з присутніми поділився батько Олександра, секретар Долинської міської ради Віктор Гошилик
Олександр був різносторонньо обдарованою молодою людиною, добре вчився в школі, навчався в Київському Університеті ім. Тараса Шевченка на фізичному факультеті, один з провідних ІТ-фахівців компанії Verbit, писав вірші і грав в шахи в силу першого розряду, вихованець Долинського шахового клубу. Шахова Долина


Долинський шаховий клуб переїхав у оновлене приміщення 9 листопада.


Ремонтні роботи проведено за кошти обласного та місцевого бюджетів.


Завжди раді підтримати такі важливі для нашої молоді проєкти. Адже діти – це наше майбутнє. Тож нехай у цей складний час випробувань юні особистості мають можливість навчатись і розвиватися.


Дякуємо нашим захисникам, які боронять нашу рідну Україну!


 Вічна і світла памʼять усім Героям, які загинули захищаючи рідну землю і кожного з нас…


 Дякую керівництву громади, голові Долинської ТГ Іван Дирів та заступнику Віктору ГРОМИШУ Viktor Gromysh , за конструктивну і результативну співпрацю! Слова вдячності адресую Михайло Кепещук та Роману ЛОПУХУ Roman Lopukh , Сергій Гаргат та усім, хто долучився до реалізації цього проєкту!


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 445
banner