У Франкіську відкрили лаундж-зону у молодіжному центрі

Суспільство

Культурно-мистецький простір “Апостроф” вартістю 300 тисяч гривень відкрили до Дня Прапора при франківському Молодіжному центрі Paragraph. У межах заходу відвідувачі мали змогу послухати виступ кавер-гурту “The Songs” та переглянути дві патріотичні виставки – “Два століття – одна війна” (про боротьбу УПА і сучасну війну) та “Визвольні змагання українців в 1917-1930 років”.


Відвідувачка заходу Яна Кирилюк каже, що для молоді важливі локації саме такого типу, тому що тут є змога самовиразити себе і послухати інших: “Я вважаю, що такі “зони” – дуже круто, оскільки це великий простір для молодих талановитих людей, які хочуть поділитися своєю творчістю. Також це хороший майданчик для різних подій, наприклад, кінопереглядів або презентації якихось нових форматів, якихось громадських організацій”, пише Суспільне.

Учасниця кавер-гурту “The Songs” Таня Братах взяла участь у роботі над створенням лаунж-зони культурно-мистецького простору “Апостроф”. Дівчина каже, що результатом задоволена: “Ми в честь відкриття “Апострофа” достатньо довго працювали, але вийшло чудово. І тепер ми можемо на ньому проводити перегляди фільмів, виступати як сьогодні з гуртом – декілька пісень від “Один в каное”, від Скрябіна, всім відома пісня “Hallelujah” в нашій обробці та інші.

Співорганізатор заходу Володимир Кіріндас розповідає, що важливою частиною відкриття культурно-мистецького простору є патріотичні виставки, оскільки молодь повинна пам’ятати про ціну боротьби за незалежність

“Вважаю, що на річницю Незалежності і у День прапора необхідно нагадувати, що здобуття нашої незалежності тривало не один рік і не одне десятиліття, особливо на фоні війни, яка триває наразі з Росією на Донбасі. Необхідно нагадувати і показувати героїчність наших воїнів, наших борців за незалежність, і нагадувати, що боротьба триває”, – каже Володимир Кіріндас.

Співорганізатор заходу, голова правління і керівник Молодіжного центру Paragraph Віктор Лесик зауважує, що зона ще не до кінця облаштована, проте вже привертає увагу: “Цей простір ми змогли облаштувати завдяки підтримці місцевих жителів, оскільки минулого року брали участь у міській програмі “Бюджет участі”, і завдяки тому, що містяти проголосували, нам вдалося виграти цей проєкт, і зараз ця зона вже набуває красивішого вигляду”.

Суспільне Карпати

В Івано-Франківську до Дня Прапора відкрили молодіжну лаунж-зону

В межах відкриття культурно-мистецького простору “Апостроф” відвідувачі заходу мали також можливість ознайомитися з книгами прикарпатських та українських письменників.Переглядів: 181
banner