У Франківській центральній лікарні відкрили нові відділення (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Суспільство

Сьогодні, 18 червня, у центральній міській клінічній лікарні відкрили відділення травматології, ортопедії та пластичної хірургії.


Пише Голос-Інфо.


Нове відділення розташоване на другому поверсі п’ятого відділення Івано-Франківської ЦМКЛ.


Розраховане приміщення на 20 стаціонарних пацієнтів, з них – кілька палат звичайного типу і дві палати покращеного типу (VIP) з сучасним медичним обладанням“, – розповіла старша медична сестра відділення.


Відділення травматології, ортопедії та реконструктивної і пластичної хірургії надаватиме висококваліфіковану та висококласну медичну допомогу для тих, хто цього потребуватиме. Крім того, у нове відділення запросили на роботу нейрохірурга.


Обійшлося нове відділення десь до 2,5 мільйонів. 60-70% – це кошти від міського бюджету, а другу частину коштів ми заробили і зекономили за рахунок реформи“, – інформує головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк.


Крім того, пан Масляк запевнив, що це не кінець співпраці. Через кілька тижнів очікується відкриття ще одного завершеного проєкту разом із міським головою.


Нам треба відходити від того принципу: ми згадуємо про військових, коли війна, про повінь, коли вона вже відбулась, а про медицину згадуємо, коли є пандемія. Тобто треба постійно працювати над тим, щоб медицина була якісною та сучасною“, – пояснює Руслан Марцінків, чому саме медицина зараз є пріоритетною.
Переглядів: 308
banner