У Франківській лікарні врятували півторамісячне немовля з патологією та COVID-19

Без категорії

Лікарі Франківської обласної дитячої клінічної лікарні врятували життя півторамісячного немовляти з коронавірусом та важкими ускладненнями.


Про це сьогодні, 29 березня, на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив директор лікарні Тарас Мельник, пише Голос-Інфо.

Згідно з інформацією, до медиків поступило немовля з важкою інтоксикацією, задишкою та постійною блювотою. Як виявилось, це був COVID-19, ускладнене запалення легень та пілоростеноз.

“08.03.2021 у реанімаційне відділення КНП «ІФОДКЛ ІФОР» поступив 1,5-місячний малюк з важкою інтоксикацією, задишкою та постійною рвотою. Після проведення обстежень було діагностовано поєднану патологію – коронавірусну інфекцію, ускладнену запаленням легень, та пілоростеноз (патологія шлунка, при якій фізіологічне харчування є неможливим). В такому віці навіть одне з цих захворювань є небезпечним для життя, а їх поєднання – тим більше! Після ретельної передопераційної підготовки та мінімізації всіх ризиків, було проведено хірургічне втручання. Після операції немовля потребувало штучної вентиляції легень та повного парентерального (внутрішньовенного) харчування протягом трьох днів. Незважаючи на всі складнощі, професіоналізм та кропітка командна робота медичного персоналу увінчалися успіхом! Зараз стан дитини значно покращився, маленького пацієнта переведено з реанімаційного відділення для подальшого лікування та реабілітації”.

May be an image of 1 особа, стоїть та у приміщенні

Читайте також: За минулу добу від коронавірусу померло 9 прикарпатців.Переглядів: 216
banner