У франківській лікарні встановлюють кисневу систему для хворих

Суспільство

У міській клінічній лікарні № 1, що на вулиці Матейка в Івано-Франківську, встановлюють кисневу систему. Загалом облаштують 40 точок з подачею кисню.


Про це на комісії з надзвичайних ситуацій повідомив головний лікар медзакладу Тарас Василик, пише Суспільне.

“Завдяки такій системі ми зможемо підключати до кисню удвічі більше хворих. Зараз у нас є 41 пацієнт з пневмонією, з них дев’ять є киснезалежні, а троє перебувають у реанімації. Вони не є критичні. Ця ситуація відрізняється від 2008-го року тим, що тоді хворим три-чотири дні давали антибіотики, а тут затягується тривалість подачі кисню. Тому маємо бути забезпечені киснем. Якщо будуть важкі пацієнти, то підключатимемо до апартів ШВЛ. Проте на сьогодні ще не можемо придбати ці апарати”, – сказав Тарас Василик.

Міський голова Руслан Марцінків сказав, що до кінця цього тижня у місто мають надійти п’ять нових апартів штучної вентиляції легень. Також він звернувся до керівників медичних закладів, щоб ті співпрацювали між собою та допомагали.

Як повідомляли раніше, працівники та адміністрація міської клінічної лікарні № 1 на Матейки просили допомоги у жителів міста, щоб забезпечити медзаклад засобами індивідуального захисту та купити апарат ШВЛ.Переглядів: 163
banner