У Франківській області до 24 квітня продовжено карантин та режим надзвичайної ситуації

Суспільство
Сьогодні т. в. о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів провів позачергове засідання обласної комісії ТЕБ та НС.

Посадовець повідомив про  завдання, які окреслено Президентом України Володимиром Зеленським та Премєр міністром  Денисом Шмигелем під час селекторної наради.

Керівництво держави працює над вирішенням нагальних питань, повязаних з надзвичайною ситуацією в державі. Зокрема, найближчим часом в область надійдуть апарати ШВЛ та  засоби індивідуального захисту. Також з 1 квітня передбачено медичну субвенцію для закладів охорони здоровя, в тому числі для придбання інсуліну.

«У зв’язку із  рішенням, прийнятим сьогодні на засіданні Кабінету міністрів України про запровадження режиму надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів,  ситуація потребує максимальної уваги на місцях», – наголосив Віталій Федорів.

 На засіданні комісії прийнято рішення  затвердити режим надзвичайної ситуації на території області до 24 квітня  та розробити   відповідний план реагування.

Додамо, що  за словами Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, режим надзвичайної ситуації не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози.Переглядів: 165
banner