У Франківському ліцеї оновили харчоблок (ФОТО)

Суспільство

У їдальні франківського ліцею №21 установили нове обладнання.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на офіційний сайт міського голови.

«Тепер хочеться працювати. Нема навіть що порівнювати, як було і як стало. У нас тепер є машина-пароконвектомат, де ми можемо одночасно готувати і перші, і другі страви. Крім того, в ній можна і випікати. Зараз зовсім немає жареної їжі. Діти з задоволенням їдять і нагетси, і шніцелі і салати», – розповідає пані Галина.

Кошти на оновлення харчоблоку школи виграла у міській програмі «Бюджету участі». А ремонт залу їдальні зробили у минулому році за час роботи директором школи Клімковської Світлани Іванівни.

«Нам буде було потрібно було нове обладнання у харчоблоці. Воно полегшує роботу всіх, хто працює тут. Крім того, є можливість запропонувати дітям правильне харчування, приготоване на пару. Страви смачні, гарно оформлені. Вигравши проект, ми відчули, що змін багато. Це спільна робота батьків, вчителів та тих, хто голосував за наш проект. Дякую всім, хто долучився», – розповіла в.о. директора Ліцею №21 Олександра Лесюк.

Та додала, що вони також стали переможцями Конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства в місті Івано-Франківську. За ці кошти вони облаштували STEM-лабораторію, де займаються дітки як на уроках, так і в гуртках.

“Реалізація міських програм продовжується. Тішуся, що завдяки Бюджету участі цей ліцей отримав таке потрібне обладнання. Дякую батькам та вчителям, які активно беруть участь у змінах, які відбуваються в школі“, – зазначив міський голова Руслан Марцінків.Переглядів: 181
banner