У Франківському ліцеї замінили сантехніку (ФОТО)

Суспільство

Ліцей вже вдруге став переможцем «Бюджету участі».


Обидва рази за кошти програми ремонтували вбиральні – загалом оновили 6 для учнів та одну для вчителів. Минулорічні вже завершені повністю, а цьогорічні ще очікують встановлення сантехніки.

Про це йдеться на сайті міського голови.

До змін у закладі активно долучається не лише колектив, а й батьки закладу. А все тому, що й сам директор Руслан Куриндаш у вільний від головних обов’язків час, змінює заклад. Зараз, наприклад, викладає плитку у роздягальнях біля спортзалу. Ремонт в одній з роздягалень школа виграла у Конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства в місті Івано-Франківську. Та директор вирішив, що не личить лишати другу без ремонту. Тому робить його своїми силами.

«Бюджет участі – це проект, який реально працює. Батьки вирішили вдруге подати проект на ремонт санвузлів. Це є справді потрібний для нас проект. Дякую міському голові Руслан Марцінківу за те, що ми маємо можливість проводити такі зміни. А також батькам та мешканцям, які активно голосували та дали нам змогу реалізувати цей проект», – розповів директор Ліцею №10 Руслан Куриндаш.

Також він додає, що попереду ще багато змін, тому зупинятися не збираються. А вже готують проект на наступний «Бюджет участі».

Міський голова Руслан Марцінків подякував всім за активність.

«Я дуже радий, що «Бюджет участі так сподобався мешканцям. У цьому закладі дуже активний директор і не менш активні батьки. Ось і секрет успішного проекту та його реалізації. Дякую всім, кому не байдужа освіта нашого міста та умови, у яких навчаються маленькі франківці», – підсумував міський голова Руслан Марцінків.Переглядів: 164
banner