У франківському СІЗО група чоловіків незаконно продавала наркотики

Кримінал

Організатору та учасникам організованої групи, які постачали наркотики до Івано-Франківського СІЗО, оголосили підозру.


Про це повідомила Івано-Франківська обласна прокуратура.

Як встановили правоохоронці, двоє арештантів організували канал постачання наркотиків до ДУ «Івано-Франківська установа виконання покарань (№ 12)», залучивши до протиправної діяльності ще двох ув’язнених та двох раніше судимих осіб. Останні доставляли заборонені речовини до виправної установи. Для передачі пакунків використовували так званий метод «затягування». Отримані наркотичні засоби та психотропні речовини арештанти розповсюджували серед ув’язнених.

Фігурантів справи викрили в жовтні 2020 року під час передачі чергової партії наркотиків. Двох підозрюваних, які доставляли заборонені речовини, затримали в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні.

Організатору організованої групи повідомлено про підозру у встановленні злочинного впливу та незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту та збуті особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин у місця позбавлення волі (ч. 2 ст. 255-1, ч. 3 ст. 307 КК України), а 5 її учасникам – у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту та збуті особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин у місця позбавлення волі (ч. 3 ст. 307 КК України).

Примітка.
Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Переглядів: 233
banner