У Франківську 100 мільйонів гривень заклали у бюджет 2024 року на виплати захисникам на амуніцію

Суспільство

З 1 січня 2024 року виплати на амуніцію складатимуть 50 тисяч гривень для кожного захисника, які беруть безпосередню участь бойових діях і служать в підрозділах Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції, Національної гвардії, інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях та правоохоронних органах.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Руслана Марцінківа


Також по 20 тисяч гривень тим, хто у 2024 році беруть участь в забезпеченні національної безпеки і оборони України відсічі і служать в підрозділах Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції, Національної гвардії, інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях та правоохоронних органах.


Важливі умови:
  • Виплати передбачаємо всім, хто перебуває на службі і це підтверджується відповідним документом.
  • Реєстрація в Івано-Франківській громаді не пізніше 1 вересня 2022 року.
  • ВПО, які фактично проживають в Івано-Франківській громаді мають мати дійсну довідку про реєстрацію в громаді не пізніше 31 грудня 2023 року.

“Це одноразова допомога, яку місто виплачуватиме з міського бюджету. Виносимо програму на сесію та сподіваємось на підтримку депутатського корпусу”- йдеться в повідомленні.

Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 244
banner