У Франківську дітям знову продали алкоголь (ФОТО)

Події, Суспільство

25 та 28 жовтня представниками робочої групи уже вдруге за рік виявили факти продажу алкоголю неповнолітнім особам у магазинах “Пальміра” що знаходиться за адресою: В.Чорновола, 127а та “Магнолія” за адресою: вул. Довга, 72.

Раніше зазначені заклади уже притягувалися до відповідальності за продаж алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім 23 липня та 26 липня 2019 року відповідно.

За цими фактами представники КП “Муніципальна Варта” склали протоколи за статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також відібрали пояснення у продавців.

Нагадуємо, що відповідальність за продаж алкоголю передбачає штраф для продавця, який коливається в діапазоні від 1700 грн. до 6800 грн.

За підсумками адміністративної комісії матеріали справи скеровуються до Державної фіскальної служби у м. Івано-Франківську, яка накладає штраф на суб’єкта підприємницької діяльності у розмірі фіксованої суми 6800 гривень із правом позбавлення ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами.

 Переглядів: 241
banner