У Франківську двоє дітей опинилися самі в зачиненій квартирі (ФОТО)

Суспільство

В Івано-Франківську поліцейські охорони визволили дітей з квартирного полону


Близько 19:00 години вечора по лінії 102 поліцейські охорони отримали повідомлення, що в одній із багатоповерхівок міста по вулиці Новгородській залишились зачиненими малолітні діти. До місця виклику негайно поспішили правоохоронці.

“Прибувши за даною адресою до нас підбігла жінка, яка була в розпачі і повідомила, що вона відлучилася на 15 хвилин до магазину при цьому залишила всередині квартири ключі, двері до квартири зачинились, а там знаходяться її малолітні діти 2 та 10 років, – прокоментував сержант поліції Роман Кочержук. – Про дану подію ми повідомили управління ДСНС, які теж негайно виїхали на виклик. Працівники ДСНС намагалися дістатися до квартири за допомогою висувної драбини, а ми за згодою власниці квартири застосували монтировку для відчинення дверей”.

Доклавши деяких зусиль правоохоронці відчинили двері до квартири. В цей час рятувальники добрались уже до п’ятого поверху.


На щастя з дітьми все було гаразд, вони спали в одній із кімнат. Сама мати була в шоковому стані, але від виклику медичної допомоги відмовилась.


Сусіди та жінка дякували працівникам поліції охорони та працівникам служби ДСНС за оперативність та допомогу.


Переглядів: 249
banner