У Франківську глава УГКЦ відвідав дитячу лікарню

Суспільство

31 травня відбулася зустріч Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава з персоналом та дітьми Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.


Про це повідомили в пресцентрі УГКЦ.

На подвір’ї лікарні Блаженнішого Святослава та Митрополита Володимира зустрічали персонал лікарні на чолі з головним лікарем Тарасом Мельником, міський голова Руслан Марцінків, представники влади та духовенство.

Патріарх звернувся до всіх присутніх з привітальним словом, наголосивши, що напередодні Міжнародного дня захисту дітей ми маємо чудову нагоду помолитися за хворих діточок, підтримати батьків. Нехай молитва буде небесним ліком, який допоможе побороти хворобу, бо зцілення – це повернення фізичної і духовної повноти.

«Діти – це найвразливіша частина суспільства, яка потребує особливої опіки і захисту від держави, суспільства і церкви. Держава повинна забезпечити маленьким пацієнтам та їх батькам окреме право доступу до кваліфікованої безпечної доступної медицини. Щоб всі необхідні засоби для збереження життя та здоров’я бути доступні вдома, а не закордоном», – зазначив Глава УГКЦ.

Митрополит у привітальному слові наголосив на тому, що сьогодні зустріч наштовхує нас до роздумів про турботу і допомогу найменшим івано-франківцям, прикарпатцям.

Предстоятель УГКЦ наголосив на цінності кожного людського життя. Навіть, якщо дитина має тяжкі вади, вона має право на життя.

«Ми всі відчуваємо, що держава потребує окремої політики, щоб підтримати сім’ю, материнство і батьківство. Адже, сьогодні, на жаль, не існує окремого органу влади, який би займався просімейними питаннями», – сказав Патріарх.


Переглядів: 221
banner