У Франківську міграційна служба депортувала трьох іноземних громадян

Суспільство
Міграційна служба Івано-Франківської області цими днями зобов’язала покинути територію України щонайменше трьох іноземних громадян, які втратили законні підстави для перебування у нашій країні.


Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Міграційну службу Івано-Франківської області.


У межах своєї компетенції працівники відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та запобігання нелегальній міграції УДМС в області винесли постанову та склали протокол про притягнення до адміністративної відповідальності двох громадян Азербайджанської Республіки та громадянина Республіки Судан. За порушення міграційного законодавства України 35-річний та 33-річний азербайджанці, а так само 28-річний суданець сплатили адміністративний штраф і підлягають примусовому поверненню у країни походження.


У ході проведення профілактичних заходів працівники міграційної служби кожного з цих осіб виявили в обласному центрі. Надалі було встановлено, що двоє громадян Азербайджану легально прибули в Україну у 2019 році, однак після закінчення дозволеного терміну перебування не виїхали за межі нашої країни. Тепер змушені це зробити у примусовому порядку.


Натомість громадянин південноафриканської країни свого часу прибув до Івано-Франківська здобувати вищу освіту в одному з вишів Прикарпаття, але 2 роки тому був відрахований за систематичне невідвідування занять. Слід зазначити, що потім цей іноземець звертався до української влади із заявою про визнання його біженцем, однак отримав відмову у наданні такого статусу, в тому числі за рішенням суду.


Переглядів: 276
banner