У Франківську міський голова відзвітував за проведену роботу в 2019 році

Суспільство

У 2019 році основні зусилля Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою були спрямовані на завершення робіт на перехідних об’єктах, роботи на яких було розпочато в попередні роки, та на покращення благоустрою міста, здійснення капітальних ремонтів міжбудинкових проїздів, прибудинкових територій, тротуарів та пішохідних зон на новостворених об’єктах.

Для забезпечення виконання цих та інших завдань міським бюджетом на 2019 рік Департаменту передбачено 331876,7 тис. грн., що на 33404,7 тис. грн. менше ніж у 2018 році. Для забезпечення виконання робіт та надання послуг у 2019 році Департаментом укладено 565 угод.  З початку року було проведено 125 закупівель з використанням системи електронних торгів «Prozoro», в тому числі 57 процедури – відкриті торги. Економія коштів за результатами торгів становить 19,9  млн. грн.

У 2019 році було здійснено поточний та капітальний ремонт доріг та міжбудинкових проїздів; реконструкцію тротуарів та облаштування зручних пішохідних зон; відпочинкової інфраструктури; розроблено проєктно-кошторисної документація для підвищення безпеки руху тощо.

На замовлення Департаменту у 2019 році було виготовлено ПКД на «Капітальний ремонт вул. Івана-Павла ІІ», «Капітальний ремонт вул. Крушельницької», «Капітальний ремонт вул. Петрушевича»,  «Капітальний ремонт вул. Курбаса», «Організацію дорожнього руху на кільцевій розв`язці Г. Мазепи – Довженка – Крихівецька – Набережної ім. В. Стефаника».

Цьогоріч завершено влаштування тротуарів, велосипедної доріжки та бетонної основи під бігову доріжку по всьому периметру озера. Також розпочато роботи з монтажу опор освітлення, проводиться капітальний ремонт центрального оглядового майданчика та станції для човнів. Паралельно облаштовується укріплення і озеленення берега, монтуються лавочки та урни. Проведено тендер на влаштування поліуретану на біговій доріжці.

Було здійснення капітальних ремонтів міжбудинкових проїздів та облаштування прибудинкових територій. Завершено капітальний ремонт 10-ти міжбудинкових проїздів та прибудинкових територій, ще 14-ть перебувають у роботі.
Переглядів: 175
banner