У Франківську можуть закрити сервісний центр Пенсійного фонду через COVID-19

Суспільство

Сервісний центр Головного управління Пенсійного фонду в Івано-Франківську можуть закрити, якщо підтвердиться коронавірус у трьох працівників, які зараз на лікарняному.


Про це повідомила начальниця управління обслуговування громадян фонду Оксана Козло, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

Іванофранківка Людмила Старікова каже, що боїться заразитися, бо перебуває у зоні ризику.

“Я зранку не пішла, думала, що черги будуть менші, але бачу, що тут така сама черга, і доводиться стояти дуже довго, навіть, щоб запитати щось, отримати інформацію. Мені треба і документи здати, запитати. Доводиться стояти, а дистанції нема”, – скаржиться відвідувачка сервісного центру Пенсійного фонду Людмила Старікова.

Коли відчиняють двері сервісного центру, ніхто із тих, що у черзі, не дотримується відстані.

У цій ситуації винні самі люди, каже начальниця івано-франківського сервісного центру Пенсійного фонду Світлана Кучірка.

“Ми приймаємо лише за нагальними питаннями. Це означає, якщо у людини хтось помер з рідних і їм треба терміново оформити на поховання, бо немає за що ховати, то ця людина приходить, ми її обслуговуємо. Якщо є питання просто прийти в Пенсійний фонд поговорити (таких є дуже багато), то я вважаю, що є гаряча лінія, і можна зателефонувати і сказати”, – каже Світлана Кучірка.

І додає, що люди не дотримуються дистанції:

“Вони чи там, чи тут не вміють тримати дистанцію. Я не буду іти до них і казати: “Станьте на метр один від одного. Люди – грамотні і мають знати”.

Начальниця управління обслуговування громадян Пенсійного фонду області Оксана Козло каже, що у цьому сервісному центрі у день приймають до 200 людей. На електронну чергу, яка також працює, записуються по 1-2 людини протягом дня.

“Ми обслуговуємо людей на четвертому поверсі, оскільки орендуємо 4-5 поверх даного приміщення. Ми як змогли організувати цей прийом, відповідно, люди змушені чекати у чергах, перебуваючи на сходах. Запустити людей у сервісний центр не маємо права через те, що бережемо життя своїх працівників”, – каже Оксана Козло.

Якщо коронавірус у працівників сервісного центру Пенсійного фонду Івано-Франківська підтвердиться, його закриють на карантин. Це єдиний сервісний центр у місті.

Стартував другий етап інвестування у проєкт "Промприлад.Реновація"Переглядів: 174