фото з мережі інтернет

У Франківську на даху міської ради з’явилася метеостанція (ВІДЕО)

Суспільство

Про це повідомив мер Франківська – Руслан Марцінків.


“Сьогодні відділ програмного та комп’ютерного забезпечення встановив метеорологічну станцію, яка кожну хвилину збирає метеодані і одразу ж передає на сервер.

Вона стежить за температурою, вологістю повітря, атмосферним тиском, напрямом і силою вітру, точкою роси, кількістю опадів, кількістю ультрафіолетового випромінювання…

Все це – для підвищення безпеки та вчасної реакції наших надзвичайників! Адже майже кожного року в травні-червні у нас повені… Після завершення всіх налаштувань, метеоостанція майже миттєво передаватиме інформацію у службу оперативного реагування та нашої служби з надзвичайних ситуацій.

Тобто навіть вночі при загрозі буревію чи підвищеній кількості опадів, що може викликати повінь чи затоплення, буде відправлений сигнал тривоги відповідним службам. І вони будуть напоготові!

Крім того, при надходженні фінансування, плануємо встановити ще два безконтактні датчики рівня води на Бистриці Солотвинські та Бистриці Надвірнянській.

Івано-Франківська міська рада – перша в Україні впроваджує такий проект з метеобезпеки. Сподіваюся, він допоможе нам зробити життя в місті ще безпечнішим та кращим”, – йдеться в дописі.

НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ НЕГОДИ

НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ НЕГОДИ#безпека_ІФНа даху міської ради з'явилася метеостанція! 📡Сьогодні відділ програмного та комп'ютерного забезпечення встановив метеорологічну станцію, яка кожну хвилину збирає метеодані і одразу ж передає на сервер.💽 Вона стежить за температурою, вологістю повітря, атмосферним тиском, напрямом і силою вітру, точкою роси, кількістю опадів, кількістю ультрафіолетового випромінювання…❕Все це – для підвищення безпеки та вчасної реакції наших надзвичайників! Адже майже кожного року в травні-червні у нас повені… Після завершення всіх налаштувань, метеоостанція майже миттєво передаватиме інформацію у службу оперативного реагування та нашої служби з надзвичайних ситуацій. Тобто навіть вночі при загрозі буревію чи підвищеній кількості опадів, що може викликати повінь чи затоплення, буде відправлений сигнал тривоги відповідним службам. І вони будуть напоготові!🦸‍♂️🌊Крім того, при надходженні фінансування, плануємо встановити ще два безконтактні датчики рівня води на Бистриці Солотвинські та Бистриці Надвірнянській.Івано-Франківська міська рада – перша в Україні впроваджує такий проект з метеобезпеки. Сподіваюся, він допоможе нам зробити життя в місті ще безпечнішим та кращим.🌱

Опубліковано Русланом Марцінковим Вівторок, 28 квітня 2020 р.Переглядів: 178
banner