фото з мережі інтернет

У Франківську на медицину витратили майже сім мільйонів гривень

Різне

З 16-го березня з міського бюджету Івано-Франківська на медичні заклади витратили 6,9 мільйона гривень.


Про це в своєму онлайн-зверненні розповів міський голова Руслан Марцінків, передає Суспільне.

Найбільше грошей отримали центральна міська клінічна лікарня та міська лікарня № 1. Зокрема, 2 мільйони 235 тисяч гривень спрямували на ЦМКЛ. Ще 2 мільйони 176 тисяч гривень отримала лікарня на вулиці Матейка. Міській дитячій лікарні надали 455 тисяч. Міському пологовому будинку з бюджету спрямували 525 тисяч гривень. Поліклініки Івано-Франківська отримали 560 тисяч гривень. Решту грошей спрямували на потреби Центру первинної медичної допомоги, а також сільським лікарням, які входять до складу Івано-Франківської ОТГ.

Медичні заклади вже використали приблизно чотири мільйони гривень, решта грошей – на рахунках лікарень. Ці гроші витрачали на засоби індивідуального захисту, медикаменти та кисень для пацієнтів.

На 715 тисяч гривень з міського бюджету закупили 2150 швидких тестів. Також місто придбало багаторазові маски, захисні костюми та рукавички для медиків. Від держави отримали засоби індивідуального захисту, термометри, пульсоксиметри та медикаменти.

“Виплачено медичним працівникам за березень місяць премії по одному посадовому окладу в ЦМКЛ та міській лікарні № 1, решті – по половині посадового окладу. Загальна сума – шість мільйонів 385 тисяч гривень. Окремо хочу сказати, що є величезні проблеми із виплатою зарплати цього місяця для дитячої лікарні, а також для нашого Центру первинної медичної допомоги. Не вистачає суттєвої суми, порядку, трьох з половиною мільйонів гривень. Ми повинні їх знайти у міському бюджеті”, – сказав міський голова.Переглядів: 185
banner