У Франківську на вокзалі в жінки сталась епілепсія

Події

Під час вечірнього патрулювання залізничного вокзалу, в залі очікування патрульні “Муніципальної варти” побачили як у старшої жінки стався напад судом.

Інспектори надали жінці першу домедичну допомогою і викликали на місце карету швидкої медичної допомоги. Після приступу стан жінки дальше був поганий. Вона не могла самостійно рухатися.

Працівники швидкої, які прибули на місце встановили, що в жінка хворіє на епілепсію, а напад судом стався через те, що хвора не прийняла вчасно приписані їй ліки.

Та зважаючи на стан потерпілої працівники варти допомогли доправити потерпілу в карету швидкої для подальшої госпіталізації.

Якщо ж ви стали свідком нападу судом, то дотримуйтесь наступних правил:
якщо є можливість, то необхідно притримати постраждалого в момент падіння, щоб запобігти травмуванню голови постраждалого;

  • під голову покласти на щось м’яке або покласти її на свої коліна;
  • після закінчення судом повернути людину в бокове положення, для забезпечення прохідності дихальних шляхів.

Ні в якому разі не намагатися розчепити зуби, особливо гострими предметами. Крім нанесених травм та вибитих зубів, користі ніякої!

Навіть якщо приступ судом був одиничний, постраждалого необхідно викликати швидку медичну допомогу, тому що причиною може бути закрита черепно-мозкова травма або крововилив у мозок. Якщо людина швидко прийде до тями і відмовиться від госпіталізації – завжди можна скасувати виклик.Переглядів: 272
banner