У Франківську нагородили переможців конкурсу проєктів і програм

Суспільство
Сьогодні, 7 грудня, у Франківську нагородили переможців ХІ обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування і дев’ятих конкурсів “Краща спортивна громада”, “Громада кращого довкілля” та “Краща етнокультурна громада”.

Голова облради Олександр Сич  привітав присутніх з  з Днем місцевого самоврядування та наголосив, що вся влада закладена в місцевому самоврядуванні:

Це найкраща школа державного управління. Держава будується не з даху, а з фундаменту. Той, хто вміло керує громадою, зможе керувати й державою.

Голова Делятинської громади Богдан Клим’юк каже:

 Вигравши цей проєкт, ми хочемо показати туристу чим багатий наш край. Виграє той, що грає. Оскільки, ми розташовані на дорозі до Яремче, то нашою головною метою є чимось привабити туристів, аби вони зупинялися та відвідували нас.  

Як повідомили, за 10 років конкурсу загалом було подано 1653 проєктів, з яких схвалено більше 700. Загальна сума витрат становить 260 млн гривень.

Колишня голова Поберезької селищної ради Леся Іванків наголошує:

Ми хочемо відтворити історію нашого села створивши музей. Головна цікавинка – те, що село повністю омивають три річки, неймовірний краєвид та ліси. Вартість проєкту становить 355 тис грн.Переглядів: 153
banner