У Франківську народилася перша трійня від початку цього року (ФОТО)

Суспільство

Першу трійню 2021 року, яка народилась в івано-франківському обласному пологовому центрі, учора виписали.


“Потрійне дитяче «уа» у наших стінах прозвучало 6 квітня. Саме тоді і народились трійнята – один хлопчик та двоє дівчаток. Малюки з’явились на світ на 36 тижні: одна дівчинка із вагою 1800 грам, її братик – 2030 грам, сестричка – 2350 грам”, – повідомили на сторінці Івано-Франківського обласного перинатального центру, пише Голос-Інфо.

Батьки вже дали імена своїм первісткам: Артем, Вікторія і Соломія.
«У своїй оселі ми облаштували для них окрему кімнату, куди придбали все необхідне», – розповідає мама Тетяна.
Жінка про трійнят довідалась на восьмому тижні:
«Сама вагітність проходила добре, лікарі мали застереження і попереджали, що доведеться багато лежати на підтримці, але обійшлось без цього», – Тетяна, якій малюки додали 16 кілограм ваги під час вагітності, каже, що важко було лиш останні тижні.

До операції лікарі готувались ретельно. Коли є кесарів розтин, то на одну дитину повинна бути одна бригада. Цих трійняток приймали завкафедрою акушерства та гінекології, професор Оксана Макарчук; акушер – гінеколог Наталія Романюк; заввідділенням інтенсивної терапії новонароджених, неонатолог Ольга Садова; заввідділенням першого дитячого відділення Оксана Бойко та анестезіолог Роман Савич.


Операція пройшла успішно, без ускладнень, жінка вже на другу добу відвідувала діток, які перші дні знаходились під спостереженням у дитячій реанімації. Малюки там постійно плакали, але як тільки приходила мама, то вони відразу припиняли. Оскільки всі результати були задовільні, то їх перевели у палату до мами, і вони біля неї такі тихі стали, як котики: коли б лікарі і медсестрички не зайшли, дітки сплять, доглянуті і нагодовані.

Це перша трійня цього року у нашому центрі.


На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять, у приміщенні та лікарня


Переглядів: 185
banner