У Франківську облаштовують ще один сквер (ФОТО)

Суспільство

В Івано-Франківську на вулиці Мазепи, 169 облаштовують сквер.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на офіційний сайт міського голови.

«Неподалік Медичний коледж, кінцева зупинка, ряд супермаркетів і гуртожитки. Тож відпочинкова зелена зона тут просто необхідна», – вважає міський голова Руслан Марцінків. Поруч будинку на вулиці Мазепи, 169 була зелена зона. Тож її вирішили зберегти і облагородити.

«Тут були пішохідні доріжки: частково ґрунтові, деякі – із залишками старого асфальтового покриття. А зараз сквер повністю облаштовуємо. Провели вуличне освітлення, ще висадимо дерева та встановимо вуличні меблі», – розповідає про об’єкт директор департаменту благоустрою Ігор Сенчук.

Депутат міської ради Мар’ян Вагилевич наголошує, що плани влаштувати тут сквер були давно. Розпочали із реставрації каплички поруч. Опісля взялися за саму зелену зону. За словами Вагилевича, одними лавочками та доріжками не обмежаться. З часом тут має бути й дитячий майданчик.

Наразі підрядники працюють над укладанням брукованих доріжок. Загальна їхня площа становить трохи менше як 1 тисяча квадратних метрів. Взялися до ремонту тиждень тому, а ще за три – планують його завершити. За їхніми словами, роботи йдуть за планом та згідно з визначеним проєктом.Переглядів: 210
banner